12-calowy tablet PC od Toshiby

Toshiba dodaje do swojej oferty nowy tablet PC, który nie zamierza konkurować z iPadem. Jest bowiem wyposażony w procesor Core i5/i7 oraz 12-calowy ekran dotykowy z podświetleniem LED.

Toshiba Portege M780 to najnowszy tablet PC japońskiej firmy, który posiada 12,1-calowy ekran dotykowy z podświetleniem LED i rozdzielczością 1280 x 800 pikseli. Urządzenie będzie sprzedawane z preinstalowanym systemem Windows 7 Professional oraz dwiema aplikacjami wykorzystującymi dotykowe możliwości – ReelTime oraz Bulletin Board, które pomogą użytkownikowi skuteczniej i prościej odnaleźć i organizować informacje.

Ponadto w wyposażeniu nowego modelu znajdziemy procesor Core i5-520M lub Core i7-620M, maksymalnie 8 GB pamięci operacyjnej, dysk twardy o pojemności do 320 GB lub maksymalnie 128-gigabajtowy napęd SSD, zintegrowaną w procesorze grafikę Intela oraz nagrywarkę DVD.

Toshiba Portege M780 trafi na rynek wkrótce, w cenie zaczynającej się od 1279 dolarów (ponad 3800 złotych).

Zobacz także nasz ranking małych notebooków!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.