Zjawisko sextingu jest niestety coraz popularniejsze wśród dzieci

14-latek aresztowany za rozsyłanie nagich zdjęć swojej byłej

14-letni mieszkaniec Lacey został aresztowany przez policję, za rozsyłanie MMS-em nagich zdjęć swojej o rok młodszej byłej dziewczyny.

W mieście Lacey, w stanie Waszyngton, doszło do szokującego wydarzenia. 14-letni uczeń szkoły ChinookMiddle rozsyłał MMS-em swoim kolegom nagie zdjęcia swojej byłej, 13-letniej dziewczyny. Nastolatek został aresztowany przez policję, według której zdjęcia trafiły do kilkudziesięciu uczniów co najmniej trzech różnych szkół. Tym, którzy pomagali rozprzestrzeniać owe zdjęcia, zostaną prawdopodobnie postawione zarzuty dotyczące udostępniania dziecięcej pornografii. Jeśli młodociani zostaną skazani, może ich czekać kara miesiąca przebywania w „kozie”, a także umieszczenie ich w rejestrze seksualnych przestępców.

Matka nastoletniej ofiary, Toni, powiedziała – Zrobili to z premedytacją, aby ją skrzywdzić. Zrobiła coś nie z własnego przekonania, ale z chęci bycia akceptowaną, kochaną. To był błąd. Mam nadzieję, że będzie to lekcja dla wszystkich nastolatków i dla ich rodziców.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.