Do komunikacji otrzymamy natomiast złącza DVI oraz HDMI

23-calowy monitor LCD o grubości 16,5 milimetra

Samsung wprowadza na europejski rynek 23-calowy monitor LCD z podświetleniem diodami LED, który oferuje rozdzielczość Full HD oraz niski pobór energii.

Europejski oddział Samsunga wprowadza do sprzedaży kolejny monitor LCD z rodziny Touch of Color, oznaczony nazwą SyncMaster PX2370. Ten 23-calowy model z podświetleniem LED oferuje rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli, czas odpowiedzi 2 milisekundy, współczynnik kontrastu 1000:1 (dynamiczny 5 000 000:1), typowe zużycie energii na niskim poziomie 25W, a także technologię Smart Sensor, która automatycznie wyłącza monitor, kiedy użytkownika nie ma w pobliżu oraz czujniki oświetlenia zewnętrznego (ALS – Ambient Light Sensor), które automatycznie dostosują jasność i kontrast, w zależności od warunków oświetleniowych w pokoju. Wszystko zamknięte jest natomiast w cienkiej obudowie o grubości 16,5 milimetra i umieszczone na efektownej podstawie.

Monitor SyncMaster PX2370 trafi na europejski rynek już w przyszłym miesiącu, w sugerowanej cenie 379 euro. W przedsprzedaży można go już jednak zamówić za 340 euro (ponad 1400 złotych).

Zobacz nasz ranking monitorów LCD!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.