Do komunikacji otrzymamy natomiast złącza DVI oraz HDMI

23-calowy monitor LCD o grubości 16,5 milimetra

Samsung wprowadza na europejski rynek 23-calowy monitor LCD z podświetleniem diodami LED, który oferuje rozdzielczość Full HD oraz niski pobór energii.

Europejski oddział Samsunga wprowadza do sprzedaży kolejny monitor LCD z rodziny Touch of Color, oznaczony nazwą SyncMaster PX2370. Ten 23-calowy model z podświetleniem LED oferuje rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli, czas odpowiedzi 2 milisekundy, współczynnik kontrastu 1000:1 (dynamiczny 5 000 000:1), typowe zużycie energii na niskim poziomie 25W, a także technologię Smart Sensor, która automatycznie wyłącza monitor, kiedy użytkownika nie ma w pobliżu oraz czujniki oświetlenia zewnętrznego (ALS – Ambient Light Sensor), które automatycznie dostosują jasność i kontrast, w zależności od warunków oświetleniowych w pokoju. Wszystko zamknięte jest natomiast w cienkiej obudowie o grubości 16,5 milimetra i umieszczone na efektownej podstawie.

Monitor SyncMaster PX2370 trafi na europejski rynek już w przyszłym miesiącu, w sugerowanej cenie 379 euro. W przedsprzedaży można go już jednak zamówić za 340 euro (ponad 1400 złotych).

Zobacz nasz ranking monitorów LCD!

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.