Adobe zabezpiecza najpopularniejszą wtyczkę do przeglądarek

Adobe potwierdza brak obsługi Flasha w Windows Mobile 7

Firma Adobe potwierdziła, że Windows Mobile 7 w momencie premiery nie będzie obsługiwał Flasha. Microsoft jednak będzie współpracował z Adobe, by Flash Player 10.1 pojawił się jak najszybciej na tę platformę.

– Microsoft i Adobe współpracują bardzo blisko. Najnowsza wersja Windows Phone nie będzie co prawda obsługiwać Flasha w momencie premiery, jednak obie firmy pracują nad wtyczką dla przyszłych wersji Windows Phone. Więcej dowiecie się na konferencji Microsoft MIX w przyszłym miesiącu – skomentował przedstawiciel Adobe. Nie wspomina on co prawda bezpośrednio o Windows Mobile 7, jednak ciężko dopasować jego słowa do innego spodziewanego produktu.

Obecna wersja Windows Mobile obsługuje Flasha, dlatego też jego porzucenie wydaje się co najmniej dziwne. Czekamy więc na oficjalne przemówienie Steve’a Ballmera na Mobile World Congress w Barcelonie.

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.