Alan Wake dla kolekcjonerów

Powstający od lat Alan Wake jest już prawie gotowy – premiera w maju. Osoby, które zdecydują się kupić edycję kolekcjonerską, mogą liczyć na bardzo ciekawe dodatki.

Najnowsza gra zręcznościowo-fabularna autorów Maksa Payne’a ujrzy światło dzienne już w maju. Dostępna będzie również edycja kolekcjonerska, ze specjalnymi gadżetami dla fanów gry. Trzeba przyznać, że prezentuje się ona dość obiecująco. Oto zawartość pudełka, o zawartości którego dowiedział się portal GRY-OnLine.pl:

  • Wbudowana w samą grę dodatkowa ścieżka audio z komentarzami i podpowiedziami ekipy Remedy.
  • Album, w którym na 144 stronach znajdziemy opowiadanie autorstwa Alana Wake’a oraz zbiór dokumentów z archiwów FBI dotyczący wydarzeń w miasteczku Bright Falls.
  • Płyta CD z muzyką z gry.
  • Kupon z kodem umożliwiającym dostęp do pierwszego rozszerzenia.
  • Dodatkowa płytka, na której znajdziemy nowy styl interfejsu Xbox Live oraz awatara, oczywiście wszystko to inspirowane grą.

Edycja kolekcjonerska została wyceniona na amerykańskim rynku na 80 dolarów. Gra ma mieć premierę 18 maja, będzie dostępna wyłącznie na Xboksa 360.

0
Źródło: GRY-OnLine.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.