Apple wydało trzecią wersję aplikacji Aperture

Apple zaprezentowało długo oczekiwany pakiet do edycji grafiki rastrowej – Aperture 3. Ten wyjątkowo popularny wśród Makowców produkt zyskał wiele nowych, ciekawych funkcji.

Apple Aperture 3 to 200 nowych funkcji w porównaniu do poprzedniej wersji. Nowy wersja pakietu to ukłon w kierunku profesjonalistów – do prostej edycji teraz o wiele lepiej nadaje się iPhoto. Nie oznacza to, że od teraz ta aplikacja ma być nieprzyjazna dla początkujących: interfejs ma być jeszcze łatwiejszy do przyswojenia. Dodane też zostały funkcje z iPhoto, takie jak Twarze czy Miejsca, a także integracja z Flickrem, Facebookiem i MobileMe. Resztę nowych funkcji trudno wymienić, z racji ich ilości, opisane są na szczęście na oficjalnej witrynie aplikacji.

Koszt uaktualnienia z poprzedniej wersji to 99 dolarów, samodzielny pakiet kosztuje o sto dolarów więcej. Aplikacja jest dostępna również w wersji 64-bitowej. Polskie ceny jeszcze nie zostały podane, ale nie powinny się różnić od amerykańskich.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.