Civilization na Facebooka – prace się opóźniają

Nowa odsłona kultowej Civilization, która będzie dostępna wyłącznie poprzez Facebooka, zadebiutuje dopiero pod koniec roku. Beta-testy ruszą w czerwcu.

Civilization Network, który ma zaprezentować zupełnie nową jakość w grach przeglądarkowych i zdetronizować niezwykle popularne Farmville i Mafia Wars jest wciąż w powijakach. Początek publicznych beta-testów, wbrew poprzednim zapowiedziom, przewidziany jest dopiero na czerwiec bieżącego roku. Oznacza to, że gra może się pojawić na jesieni a nawet pod koniec roku.

Civilization Network będzie dostępne wyłącznie jako aplikacja na Facebooku. Będzie to nieco uproszczona wersja klasycznego Civilization, jednak i tak ta produkcja ma być o wiele bardziej rozbudowana, niż cokolwiek znanego nam na Facebooku. O tym, czy Sid Meier dotrzyma słowa, przekonamy się niestety dopiero za jakiś czas.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.