Civilization Network

Civilization na Facebooka – prace się opóźniają

Nowa odsłona kultowej Civilization, która będzie dostępna wyłącznie poprzez Facebooka, zadebiutuje dopiero pod koniec roku. Beta-testy ruszą w czerwcu.

Civilization Network, który ma zaprezentować zupełnie nową jakość w grach przeglądarkowych i zdetronizować niezwykle popularne Farmville i Mafia Wars jest wciąż w powijakach. Początek publicznych beta-testów, wbrew poprzednim zapowiedziom, przewidziany jest dopiero na czerwiec bieżącego roku. Oznacza to, że gra może się pojawić na jesieni a nawet pod koniec roku.

Civilization Network będzie dostępne wyłącznie jako aplikacja na Facebooku. Będzie to nieco uproszczona wersja klasycznego Civilization, jednak i tak ta produkcja ma być o wiele bardziej rozbudowana, niż cokolwiek znanego nam na Facebooku. O tym, czy Sid Meier dotrzyma słowa, przekonamy się niestety dopiero za jakiś czas.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.