„Komputerowy robak” atakuje ekran MacBooka Pro

To nie do końca taki komputerowy robak, jakiego byśmy się spodziewali. Ekran MacBooka Pro, a konkretniej kursor myszki na nim wyświetlany, zaatakowała modliszka.

W serwisie YouTube pojawił się ciekawy filmik, prezentujący w jaki sposób „komputerowy robak” może zaatakować ekran MacBooka Pro. Co prawda nie ma to nic wspólnego z wykrytymi usterkami iMaków, przez które ich użytkownicy mieli problemy z ekranami, ale z pewnością modliszka atakująca kursor myszki wyświetlany na ekranie to dość niecodzienne wydarzenie, które warto zobaczyć. Wygłodniała modliszka, która przez cztery dni była „przetrzymywana” w domu, próbuje złapać i zjeść kursor myszki. Użytkownik, który umieścił filmik na YouTube’ie przekonuje, że ani modliszka, ani kursor, ani też myszka nie ucierpiały podczas kręcenia tego materiału. Modliszkę wypuszczono na wolność całą i zdrową.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.