Komunikacyjny telefon LG

LG przedstawia jeszcze jeden telefon z dotykowym ekranem, tym razem jednak wyposażony również w wysuwaną klawiaturę QWERTY, która ma ułatwić komunikację przez smsy i e-maile.

LG ma w planach powtórzenie sukcesu modelu KS360 – niedrogiego telefonu z dotykowym ekranem i klawiaturą QWERTY, który sprzedany został w ponad 5 milionach egzemplarzy na całym świecie. Koreański producent wprowadza zatem na rynek podobny model, nakierowany na komunikacyjną stronę telefonu komórkowego tj. sms-owanie i e-mailowanie w czasie rzeczywistym, ale również bezpośredni dostęp do serwisów społecznościowych – Facebooka i Twittera. Z czysto technicznego punktu widzenia, telefon o oznaczeniu GT350 posiada 3-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 240 x 400 pikseli, łączność 3G/3.5G, wysuwaną klawiaturę QWERTY, gniazdo kart pamięci microSD, radio FM oraz 3-megapikselowy aparat fotograficzny.

W Europie nowy telefon LG pojawi się w kwietniu, jednak jego cena nie jest jeszcze znana. Coś nam jednak mówi, że wysoka ona nie będzie.

Odwiedźcie również naszego MobileBlogera!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.