Mass Effect 2 również na konsolę PlayStation 3?

Mass Effect 2, epicka gra fabularna w klimacie science-fiction to gratka wyłącznie dla posiadaczy konsol Xbox 360 i systemów Windows. Kod gry dowodzi, że wersja na PS3 jest opracowywana.

Najnowsze dzieło firmy Bioware triumfuje na Xboksie a posiadacze PlayStation mogą tylko patrzeć zazdrosnym okiem. Odradzamy jednak Xboksowcom przedwczesne okazywanie wyższości nad kolegami – analiza kodu przez jednego z polskich graczy ujawniła, że wersja na konsolę Sony albo jest opracowywana, albo była planowana. Oto omawiany fragment kodu:

m_srSpendTalentPointsMessageXBox?=348754

m_srParagonRenegadeMessageXBox=3?48755

m_srSpendTalentPointsMessagePC=3?48753

m_srParagonRenegadeMessagePC=348?755

m_srSpendTalentPointsMessagePS3=?348755

m_srParagonRenegadeMessagePS3=15?3007

Te parametry odpowiadają za zmianę statusu Paragona/Renegata. Bioware utrzymuje, że to pozostałości z silnika Unreal Engine 3, na którym gra jest oparta i który działa na wielu platformach. Osobiście podejrzewamy, że tak konkretne odwołania do konkretnych rzeczy w grze mogą sugerować coś więcej. Pamiętajmy jednak, że to tylko spekulacje.

0
Źródło: GRY-OnLine.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.