Technologia Flash zagości na wszystkich smartfonach z platformą Google Android

MWC 2010: Flash wkrótce zagości na Androidzie

Google wkrótce doda możliwość odtwarzania wideo w technologii Flash do swojego systemu operacyjnego Android, co będzie wyróżniało platformę od swoich głównych konkurentów.

Podczas targów Mobile World Congress, Eric Tseng – menadżer produktu w firmie Google – poinformował, że Google jest gotowe aby dodać możliwość odtwarzania materiałów wideo w technologii Flash do swojego mobilnego systemu operacyjnego Android. Ten ruch odróżni zdecydowanie platformę od swoich konkurentów ze stajni Apple’a i Microsoftu, jako że zarówno iPhone OS, jak i Windows Phone 7 nie obsługują technologii firmy Adobe. Tseng został zaproszony, aby zademonstrować technologię na systemie Android. Co ciekawe, pierwsza próba odtworzenia filmiku Flash osadzonego na stronie The New York Times nie powiodła się. – Buforuje się. Wszyscy niech teraz wyłączą WiFi – tłumaczył się Tseng. Na szczęście, druga próba zakończyła się pełnym sukcesem.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.