MWC 2010: Sagem Puma, czyli napędzany Słońcem telefon dla miłośników sportu

Sagem zaprezentował telefon komórkowy, który na pewno zdobędzie sympatię ludzi aktywnych. Promuje markę Puma, a by działał dłużej, wymaga przebywania na dworze.

Sagem Puma to 2,8-calowy ekran i duży panel słoneczny na tylnej obudowie, dzięki czemu, jeżeli spędzamy czas na powietrzu, nie będziemy musieli się martwić o rozładowaną baterię. Telefon wyposażony jest również w 3,2-megapikselowy aparat, mapy do GPS-a i przeglądarkę internetową.

Puma, jak już wspomnieliśmy, to telefon dla aktywnych. Posada zatem wbudowany krokomierz, stoper i aplikację, która przy pomocy odbiornika GPS pokazuje przebiegniętą trasę. Dodatkowe aplikacje będą wkrótce dostępne na witrynie internetowej Pumy.

Telefon trafi do sprzedaży w kwietniu i cieszył się wyjątkowym zainteresowaniem odwiedzających targi Mobile World Congress 2010. – Myślę, że spodoba się klientom. Interfejs jest świeży, prosty i elegancki, utrzymuje charakter całego urządzenia takimi gadżetami, jak liczniki, które pokazują ile SMS-ów zostało wysłane dzięki zasilaniu z baterii słonecznej – skomentował Jochen Zeitz, dyrektor Pumy.

0
Źródło: Telegraph.co.uk
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.