Netbook, który pracuje przez 14 godzin

W Sieci pojawiły się informacje o trzech nowych netbookach z rodziny Eee PC, przy czym dwa z nich posiadają aluminiową obudowę i baterię, która wytrzyma 14 godzin, a trzeci - USB 3.0.

Informacje o przygotowywanych na targi CeBIT 2010 netbookach firmy Asus, wyciekły do Internetu. Możemy się z nich dowiedzieć, ze tajwański producent szykuje trzy nowe modele z ekranami o przekątnej 10 cali oraz procesorami Intel Atom na platformie Pine Trail. Urządzenie o oznaczeniu Eee PC 1015P posiada większy touchpad, matowy wyświetlacz, klawiaturę chiclet, aluminiową obudowię oraz baterię, która zapewni ciągłą pracę przez 14 godzin (prawdopodobnie jednak z wyłączonym WiFi).

Kolejny model, o oznaczeniu 1016P, skierowany jest do biznesmenów, którzy potrzebują netbooka z aluminiową obudową oraz długim czasem pracy na baterii – również 14 godzin. Model Eee PC 1018P oferuje natomiast trochę krótszy czas pracy – 10 godzin, ale dodatkowo czytnik linii papilarnych oraz porty w standardzie USB 3.0. Ma być to również najcieńszy netbook Asusa – mierzy 18 milimetrów grubości.

Ceny żadnego z modeli jeszcze nie znamy.

Sprawdź nasz ranking netbooków!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.