Apple iPhone 3GS vs. Google Nexus One

Nexus One vs. iPhone 3GS – pojedynek na grafikę

Wiemy, że Apple bardzo poprawiło wydajność graficzną iPhone'a 3GS w porównaniu z jego poprzednią generacją, ale jak wypada dziecko Apple'a w zestawieniu ze smartfonem Google Nexus One?

Jesteście ciekawi, jak wypadło porównanie kwestii graficznych dwóch wiodących smartfonów na rynku? Odpowiedź znajdziecie w poniższym filmiku, w którym porównane zostały możliwości graficzne Nexusa One oraz iPhone’a 3GS. Technicy z firmy Distinctive Developments postanowili sprawdzić, ile klatek na sekundę zdołają odtworzyć obydwa telefony, przy znacznym obciążeniu graficznym – tj. serii precyzyjnych testów, generowaniu wielu postaci naraz. Jak się okazuje, Google Nexus One pozostaje znacznie w tyle za najnowszym iPhone’em. Telefon Google’a nie wykorzystuje jednak oddzielnego akceleratora graficznego. Gdyby z niego korzystał, wyniki mogły by być zgoła odmienne.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.