Nokia szlifuje swoje mapy do GPS-ów

Nokia zaprezentowała właśnie nową, rozwojową wersję swoich map do GPS-ów. Ovi Mapy 3.04 beta ma być łatwiejsza w obsłudze i działać wydajniej.

Entuzjaści map Ovi Map mogą przetestować najnowszą, nieukończoną wersję aplikacji. Edycja 3.04 wprowadza dość istotne zmiany. Przede wszystkim uporządkowano interfejs, przez co obsługa map ma być dużo wygodniejsza. Sam kod programu również został dopracowany, przez co aplikacja działa wydajniej. Nokia wprowadziła również integrację z popularnymi serwisami społecznościowymi – możemy bez problemu pokazać na Facebooku gdzie aktualnie się znajdujemy i co robimy. Poprawiono też prędkość triangulacji, czyli namierzania satelit do określenia początkowej pozycji.

Nokia Ovi Mapy 3.04 beta jest aplikacją nieukończoną, mogącą wciąż zawierać błędy. Stabilna wersja dostępna jest w usłudze Sklep (Ovi Store) oferowanej przez Nokię. Aplikacja jest w pełni darmowa.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.