Odtwarzacz Asmax PLAYBOX, czyli Full HD w cenie 249 zł

Urządzenie gwarantuje obraz w rozdzielczości Full HD, obsługę najpopularniejszych kodeków, możliwość odtwarzania napisów w formacie TXT oraz ceną wynoszącą 249 zł brutto.

Asmax PLAYBOX jest odtwarzaczem multimedialnym, który po podłączeniu złączem HDMI do telewizora pozwala na wyświetlanie dowolnych treści: przeglądanie zdjęć, odtwarzanie muzyki, a przede wszystkim oglądanie filmów w jakości Full HD. Nowy Asmax współpracuje z dostępnymi na rynku urządzeniami do przenoszenia danych – można do niego podpiąć dysk twardy, pamięć USB (popularny pendrive), a także karty pamięci SD i MMC.

PLAYBOX obsługuje wszystkie najpopularniejsze kodeki wideo (m.in. H.264, MPEG-4), a także napisy w formacie TXT, co jest rzadko spotykaną cechą dostępnych na rynku odtwarzaczy multimedialnych. Urządzenie posiada polskojęzyczne menu, przystępny interfejs (wg zapewnień producenta), a całością zarządza się za pomocą pilota.

Asmax PLAYBOX objęty jest 24-miesięczną gwarancją, a sugerowana cena detaliczna brutto wynosi 249 zł.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.