Pierwsze spojrzenie na system Symbian S^3

Pierwsze spojrzenie na system Symbian S^3

Nokia opublikowała w Sieci filmik, prezentujący nowy system operacyjny Symbian S^3, który wspiera technologię multidotyku, oferuje kilka ekranów domowych i wielozadaniowość.

Dzięki uprzejmości firmy Nokia, możemy dzisiaj pierwszy raz spojrzeć na nowy system operacyjny Symbian S^3, który najprawdopodobniej zagości w większości nowych telefonów komórkowych fińskiego producenta. Poniższy filmik ujawnia, że nowy Symbian będzie wspierał technologię multidotyku z podstawowymi gestami, jak przybliżanie za pomocą dwóch palców, czy przewijanie. Otrzymamy również możliwość ustawienia kilku ekranów domowych, bezpośredni dostęp do aplikacji społecznościowych, przyjaciół i usług, przyspieszaną sprzętowo grafikę, a także wizualną wielozadaniowość, co oznacza, że będziemy widzieli aktualnie otwarte aplikacje. A teraz obejrzyjcie zwiastun systemu Symbian S^3.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.