Pierwsze spojrzenie na tablet Google’a

Po zeszłotygodniowej premierze iPada, przychodzi pora na kolejnego wielkiego gracza - Google. Na stronach projektu Chromium pojawił się więc filmik, prezentujący prototyp tabletu Google'a.

Już od jakiegoś czasu było wiadome, że Google przygotowuje własny tablet, najprawdopodobniej z systemem Chrome OS. Teraz informacje te wydają się potwierdzać, jako że na jednej ze stron internetowych projektu Chromium pojawia się filmik, prezentujący prototypową wersję tabletu firmy z Mountain View. Oczywiście z filmiku zbyt wielu szczegółów się nie dowiadujemy, jednak wygląda na to, że tablet z Chrome wspiera zarówno technologię multidotyku, jak również wielozadaniowość, czyli coś, czego iPadowi wyraźnie brakuje. Tablet Google’a prawdopodobnie będzie też nieco większy niż Apple iPad. W galerii znajduje się kilka zdjęć prototypowego pomysłu na tablet Google’a, zaś filmik możecie obejrzeć poniżej.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.