Samsung Wave oficjalnie zadebiutuje na dniach

Pierwszy smartfon Samsunga z platformą Bada

Informacje o pierwszym telefonie z systemem operacyjnym Bada przedwcześnie wyciekły do Sieci. Wave ma być high-end'owym modelem z w pełni dotykowym ekranem Super AMOLED.

Pierwszy raz o platformie Samsung Bada słyszeliśmy na początku listopada zeszłego roku, a na początku grudnia – Samsung oficjalnie zaprezentował swój nowy, mobilny system operacyjny. Teraz w Internecie pojawiają się pierwsze informacje o pierwszym smartfonie, który opierać się będzie na tej nowej platformie. Samsung Wave będzie posiadać procesor Snapdragon z taktowaniem 1 GHz, 5-megapikselowy aparat z funkcją nagrywania filmów HD 720p, 2 GB wbudowanej pamięci, gniazdo kart pamięci microSDHC, odtwarzacz DivX, łączność WiFi 802.11n oraz 3,3-calowy, multidotykowy ekran Super AMOLED, o którego możliwościach szerzej pisaliśmy w tym artykule. Całość zamknięta będzie w aluminiowej obudowie o grubości 10,9 milimetra, w której zmieszczono również baterię o pojemności 1500 mAh. Zdjęcia modelu Wave możecie obejrzeć w serwisie DailyMobile.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.