21-latek powiesił się przez klip na YouTube'ie

Powiesił się przez filmik na YouTube’ie

Kompromitujące filmy na YouTube mogą być dla niektórych zbyt dużym ciosem: 21-latek ze Strzegomia, po ukazaniu się jednego na swój temat, popełnił samobójstwo.

Jedna z uczennic strzegomskiego gimnazjum jest bohaterką dość intymnego filmiku, który został umieszczony na portalu YouTube. Opowiadała w nim o seksualnej przygodzie w parku ze starszym od niej Marcinem. Film trwa 3,5 minuty i jest zatytułowany „zwierzenia szesnastolatki”.

Klip został już usunięty z portalu, więc nie możemy ocenić jak bardzo musiał być krzywdzący, jednak zdaniem rówieśników Pauliny, jego głównej bohaterki, był wulgarny i obsceniczny. Nastolatka opowiadała w nim ze szczegółami o zbliżeniu i jakie problemy seksualne miał jej partner.

Opisywany w klipie Marcin, po tym jak całe miasto dowiedziało się o jego „przygodzie”, powiesił się. Przyjaciele chłopaka twierdzą, że nastolatka całą historię zmyśliła. Sprawę bada prokuratura.

0
Źródło: Gazeta Wrocławska
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.