Premiera Śledzika na iPhone’a

Po premierze Śledzika Lajt, dedykowanego przeglądarkom w urządzeniach mobilnych, swoją odsłonę ma aplikacja Śledzika na iPhone'a.

– Według raportu Opery NK to najchętniej odwiedzana strona przez polskich Użytkowników mobilnego Internetu. iPhone zaś to jeden z najpopularniejszych produktów mobilnych na świecie. Stworzenie aplikacji na iPhone’a było dla nas kluczowym projektem. Gotowy program to jak dotąd najbardziej zaawansowany produkt mobilny NK. Co ważne, korzystanie z aplikacji przez komórkę jest równie bezpieczne, jak przeglądanie Śledzika www czy wersji Lajt – mówi Joanna Gajewska, rzecznik NK.

Aplikacja na iPhone’a nie jest po prostu odchudzoną wersją portalowego mikrobloga lecz nowa, napisana od początku aplikacja. Wyróżnia się estetyczną grafiką i GUI zgodnym ze standardami Apple. Śledzik na iPhone’a udostępnia wszystkie funkcje mikrobloga znane z wersji www: można dodawać wpisy i komentarze czy oznaczać gwiazdkami interesujące wiadomości. Ponadto, jeśli Użytkownik udostępni w swoim profilu na NK numer telefonu, będzie można do niego zadzwonić przez zaznaczenie odpowiedniej opcji.

Wersje mobilne Śledzika powstały przy współpracy zespołu NK i specjalistów z firmy Mobile Experts. Śledzik zacumował w komórkach jako pierwszy, w przyszłości można spodziewać się przełożenia całej NK na wersję komórkową.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.