Stylowe klawiatury dla All-In-One PC

Genius wprowadził na polski rynek dwa nowe modele produktów z serii SlimStar - i820 oraz i220. Nowości nawiązują do wyrobów spod znaku nadgryzionego jabłka i mogą okazać się ciekawym uzupełnieniem dla komputerów typu All-In-One PC.

Genius SlimStar i820 to zestaw składający się z płaskiej, stylowej klawiatury oraz niewielkiej myszy optycznej. Oba urządzenia komunikują się z komputerem w bezprzewodowej technologii 2,4 GHz, za pośrednictwem mikro odbiornika. Oprócz funkcjonalności, łączą w sobie prosty design wraz z modnym i nowoczesnym obliczem.

Klawiatura wyglądem łudząco przypomina równorzędne wyroby marki Apple, przy czym posiada 18 klawiszy multimedialnych. Mysz wyposażono w silnik optyczny o wysokiej rozdzielczości oraz 5 dedykowanych przycisków.

Genius SlimStar i220 to przewodowa wersja klawiatury pochodzącej z zestawu i820. Produkt łączy się z komputerem przy pomocy portu USB i oferuje 10 klawiszy szybkiego dostępu.

Nowości objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta i kosztują, odpowiednio, 109 PLN brutto za zestaw SlimStar i820 oraz 39 PLN brutto za przewodowy model SlimStar i220.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.