Stylowe klawiatury dla All-In-One PC

Genius wprowadził na polski rynek dwa nowe modele produktów z serii SlimStar - i820 oraz i220. Nowości nawiązują do wyrobów spod znaku nadgryzionego jabłka i mogą okazać się ciekawym uzupełnieniem dla komputerów typu All-In-One PC.

Genius SlimStar i820 to zestaw składający się z płaskiej, stylowej klawiatury oraz niewielkiej myszy optycznej. Oba urządzenia komunikują się z komputerem w bezprzewodowej technologii 2,4 GHz, za pośrednictwem mikro odbiornika. Oprócz funkcjonalności, łączą w sobie prosty design wraz z modnym i nowoczesnym obliczem.

Klawiatura wyglądem łudząco przypomina równorzędne wyroby marki Apple, przy czym posiada 18 klawiszy multimedialnych. Mysz wyposażono w silnik optyczny o wysokiej rozdzielczości oraz 5 dedykowanych przycisków.

Genius SlimStar i220 to przewodowa wersja klawiatury pochodzącej z zestawu i820. Produkt łączy się z komputerem przy pomocy portu USB i oferuje 10 klawiszy szybkiego dostępu.

Nowości objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta i kosztują, odpowiednio, 109 PLN brutto za zestaw SlimStar i820 oraz 39 PLN brutto za przewodowy model SlimStar i220.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.