Aero Peek działa bez problemu z ALT + TAB

Uwaga, darmowy Windows 7 niedługo zacznie się restartować

Przypominamy użytkownikom darmowej wersji systemu operacyjnego Windows 7 - Release Candidate - że z początkiem marca, system będzie się co dwie godziny restartować.

System operacyjny Windows 7 RC, który dostępny był do pobrania za darmo już w maju 2009 roku, wkrótce zakończy swój żywot. Na początku marca będzie się co dwie godziny restartował, zaś w czerwcu jego użytkownicy zobaczą już tylko czarny ekran. Oczywiście najprostszym sposobem aby tak się nie stało, jest zakup oryginalnej i finalnej kopii systemu.

Microsoft, poprzez udostępnienie niemal gotowej wersji swojego systemu za darmo, chciał skłonić użytkowników do zapoznania się z nim, odkrycia jego zalet i oczywiście ostatecznie do jego zakupu. Tak czy inaczej, bezpłatne obcowanie z system Windows 7 się kończy, bo chyba niewiele osób zniesie irytujące resetowanie się systemu co dwie godziny. A jeśli wciąż nie możesz się zdecydować, to przeczytaj ten artykuł. Oczywiście zawsze możesz pobrać z naszego serwisu któryś z open-source’owych systemów

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.