Teraz czekamy na oficjalne potwierdzenie informacji zawartych w ofercie pracy

Windows 8 ma zrewolucjonizować rynek

Z notatki na blogu pewnego pracownika Microsoftu, która zresztą została już usunięta, dowiadujemy się, że Windows 8 będzie całkiem innym systemem, który zmieni przyszłość komputerów.

Domyślamy się już, że następny wielki system operacyjny Microsoftu ma zadebiutować już w 2011 roku, chociaż z dotychczasowych praktyk firmy z Redmond można wywnioskować, że prawdziwej rewolucji możemy spodziewać się dopiero przy okazji Windowsa 9. Jak dowiedzieliśmy się jednak z postu na blogu pewnego anonimowego pracownika Microsoftu, to już Windows 8 ma być „kompletnie innym systemem od tego, czego wszyscy spodziewają się po Okienkach”, który zmieni przyszłość komputerów.

– Motywy, które zostaną wprowadzone, wiernie odwzorowuje to, czego ludzie szukali przez lata i zmieni to sposób postrzegania pecetów przez ludzi, a także sposób ich używania. To jest przyszłość pecetów… – można było przeczytać we wspomnianym wpisie.

Oliwy do ognia dolewa Microsoft, który już skasował owy wpis z blogu swojego pracownika. To początek kampanii reklamowej systemu Windows 8?

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.