MP3 często wygrywają, ale pobieranie nie zawsze wychodzi taniej - powiedział przedstawiciel TuneChecker.com

Witryna, która znajdzie najtańszą muzykę

Poszukiwaczy okazji z pewnością zainteresuje nowy serwis, który pozwoli wyszukać cały album lub pojedyncze utwory muzyczne w jak najkorzystniejszej cenie.

Serwis TuneChecker.com pozwoli odszukać albumy muzyczne lub pojedyncze utwory w możliwie najkorzystniejszej cenie. Po wpisaniu w wyszukiwarce nazwy, witryna zwraca ceny z czternastu sklepów, wliczając w to Amazon oraz iTunes. Co ciekawe, często taniej można kupić album na płycie CD, niż w cyfrowej formie do pobrania z Internetu, pomimo oczywistych kosztów tworzenia, wytłaczania i wypalania płyt oraz drukowania okładek.

Osiem z czterdziestu najpopularniejszych albumów w Wielkiej Brytanii można kupić taniej na płycie CD, niż legalnie pobrać z Internetu. Dla przykładu album Very Best of Fleetwood Mac na płycie można kupić za 4,43 funta. To o 2,54 funta mniej, niż możliwie najtańszy zakup w formie cyfrowej.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.