Lara przed i po

Zrzuciła 50 kilogramów dzięki Wii Fit

Chociaż większość gier pozbawia nas tylko nerwów, to Wii Fit jak się okazuje, potrafi pozbawić również parędziesięciu kilogramów. Udowadnia nam to pewna Brytyjka.

Gry komputerowe mogą uzależnić. Mogą zwiększać agresję. Mogą też pozbawić ogromnej ilości tłuszczu. Zwłaszcza Wii Fit – interaktywna gra komputerowa, która umożliwia nam trenowanie jogi czy aerobiku. Chociaż gra została stworzona by ludzie trzymali formę i zrzucali zbędne kilogramy, to w większości przypadków lenistwo wygrywa ze zdrowym duchem. Inaczej jednak sprawa się ma z Larą Roberts – żoną i matką dwojga dzieci. Ta 38-latka na początku 2008 roku ważyła niemal 115 kilogramów. Po złośliwym komentarzu swojej przyjaciółki, że chyba nigdy nie przestanie „żreć”, postanowiła przejść na dietę i kupić konsolę Wii, wraz z grą Wii Fit. Minął nieco ponad rok od tamtego czasu i codzienne ćwiczenia o 5 rano dały efekt – zrzuciła bowiem aż 50 kilogramów.

Nic dziwnego, że Wii Fit Plus zostało odznaczone przez brytyjski rząd za propagowanie zdrowego stylu życia.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.