CeBIT 2010: Mio Wprowadza na Rynek Moov V780 – GPS z NVIDIA Tegra

Moov V780 wyposażony jest w duży, płaski ekran 7", oprogramowanie do nawigacji Mio Spirit, wsparcie dla multimediów HD oraz odbiornik cyfrowej TV.

Oparcie się na procesorze NVIDIA Tegra, jako podstawie sprawiło, że Moov V780 świetnie radzi sobie z multimediami wysokiej rozdzielczości i oferuje długi czas pracy na baterii. Zintegrowany odbiornik telewizyjny pozwala na odbiór wielu kanałów telewizji cyfrowej, a wysokiej jakości wyświetlacz oraz głośniki pozwalają w pełni doceniać piękno muzyki, filmów czy zdjęć odtwarzanych na tym sprzęcie. Po prostym podłączeniu V780 do odpowiedniego telewizora czy monitora, możemy rozkoszować się filmami czy telewizją w rozdzielczości 1080p na dużym ekranie.

– Mając NVIDIA Tegra I Moov V780, możesz zabierać swoje ulubione filmy w HD ze sobą. Godzinami można cieszyć się niezwykłymi wizualnymi wrażeniami bez potrzeby ładowania – zachęca Bill Henry, Dyrektor Pionu Tegra w NVIDIA.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.