Dell Studio 15 z dotykowym ekranem

Dell Studio 15 Touch – dotykowy ekran i procesor Core i5

Dell prezentuje nowego notebooka z linii Studio 15, który jest wyposażony w 15,6-calowy ekran dotykowy oraz procesor Intel Core i5, a wszystko to w dość przystępnej cenie.

Dell dość niespodziewanie ujawnił kolejny notebook z linii Studio 15, różniący się jednak od dotychczasowych modeli. Jak sama nazwa wskazuje, Studio 15 Touch będzie wyposażony w ekran multidotykowy, dzięki któremu użytkownicy będą mogli korzystać między innymi ze znanych gestów obracania, przybliżania i przewijania zdjęć, ale również z możliwości rysowania w You Paint oraz edytowania i sortowania zdjęć w TouchCam.

Oprócz możliwości dotykowych, notebook Studio 15 Touch będzie wyposażony w procesor Intel Core i5 z taktowaniem 2,4 GHz, 320-gigabajtowy dysk twardy oraz preinstalowany system operacyjny Windows 7 Home Premium. Amerykański producent nie podał na razie pozostałych parametrów notebooka, który kosztować ma 999 dolarów (ponad 3000 złotych). To całkiem przystępna cena, nawet jeśli w wyposażeniu nie znajdziemy oddzielnej karty graficznej.

Dell jeszcze nie poinformował, kiedy Studio 15 Touch pojawi się na rynku.

Zobacz nasz ranking notebooków!

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.