Episodes from Liberty City: opóźniona premiera i ocenzurowana wersja dla PS3

Twórcy Grand Theft Auto IV ogłosili, że dodatki do tej superprodukcji zaliczą kolejne opóźnienie. Posiadacze Xboksów 360 mogą się już nimi cieszyć od ponad pół roku. Wersje dla Windows pojawią się 16 kwietnia.

– Ze względu na pochodzącą z ostatniej chwili prośbę Sony Computer Entertainment Europe o edycję kilku znajdujących się w grze radiostacji, telewizji i stron internetowych, jesteśmy zmuszeni opóźnić światową premierę dodatków na PS3 i PC o dwa kolejne tygodnie – czytamy na oficjalnym blogu firmy Rockstar. Oznacza to, że dodatki czeka nie tylko kolejne opóźnienie, ale i usunięcie pewnych treści obecnych w wersji dla Xboksa 360. Dodatki pojawią się, podobnie jak w przypadku wersji na konsolę Microsoftu, jako zestaw „Episodes from Liberty City”.

Grand Theft Auto IV doczekało się jak na razie dwóch rozszerzeń: The Lost and the Damned oraz The Ballad of Gay Tony. Oba zostały wysoko ocenione w mediach, w tym przez nas.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.