PlayStation Network jest darmowym serwisem dla użytkowników konsoli PlayStation 3 oraz PlayStation Portable

Filmy HD od wszystkich wielkich wytwórni na Playstation 3

Firma Sony zapowiada, że jej usługa PSN będzie pierwszą, które oferować będzie filmy w jakości HD ze wszystkich głównych wytwórni filmowych - Disney, Fox, Paramount, Universal oraz Warner.

Użytkownicy konsol do gier Playstation 3 już wkrótce będą mogli kupować i wypożyczać filmy w rozdzielczości HD ze wszystkich największych wytwórni filmowych – Disney, Fox, Paramount, Universal, Warner oraz oczywiście Sony Pictures. To efekt podpisanych przez japońskiego producenta umów. Sony nie zapowiada jednak żadnych zmian cenowych w stosunku do tego, co w tej chwili znajduje się w ofercie. Do tej pory usługa z pełną ofertą filmów HD dostępna jest w Stanach Zjednoczonych, Francji, Niemczech i Hiszpanii, a wkrótce zadebiutuje również w Wielkiej Brytanii. Pozostaje mieć nadzieję, że w niedługim czasie również Polacy będą mogli kupować i wypożyczać najlepsze i najnowsze filmy z największych wytwórni filmowych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.