Green Day bohaterami kolejnego Rock Band

Zespół Green Day będzie głównym bohaterem najnowszej gry z cyklu Rock Band. Dzieło firmy Harmonix pojawi się na rynki 8 czerwca.

Green Day: Rock Band, który będzie miał swoją premierę 8 czerwca, pojawi się na Xboksa 360, PlayStation 3 i Wii. Gra będzie umożliwiała transfer wszystkich posiadanych przez nas piosenek z poprzednich edycji Rock Band, jednak będzie to kosztowało gracza 10 dolarów (jeżeli ktoś zamówi grę w przedsprzedaży lub wybierze edycję kolekjconerską, transfer będzie zwolniony z opłat).

Sama gra nie wniesie wiele nowego do marki. Podobnie jak Guitar Hero: Metallica czy The Beatles: Rock Band koncentrować się będzie na twórczości tytułowego wykonawcy. W grze ujrzymy wiernie odwzorowanych członków Green Day’a, z którymi będziemy mogli zagrać nasze ulubione utwory.

Gra będzie kompatybilna z instrumentami z poprzednich części Rock Band, dlatego też będzie oferowana również w taniej wersji, z samą grą.

0
Źródło: GRY-OnLine.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.