Halo: Reach trafia w ręce hakerów poprzez Xbox Live Marketplace

Halo: Reach – zwiastun trybu multiplayer

W Sieci pojawił się filmik, ukazujący multiplayer'ową rozgrywkę w grze Halo: Reach, której beta testy mają rozpocząć się 3 maja 2010 roku. W grze możemy korzystać m.in. z jetpacków.

Bungie, po wydaniu oficjalnych screenów ze swojej najnowszej części gry Halo, teraz prezentuje krótki zwiastun trybu multiplayer – czyli to, czego mogą się spodziewać fani totalnej masakry. O samej grze, fabule i rozgrywce pisaliśmy już w pod koniec stycznia, więc skupimy się na nowościach, które ujawnia filmik. Są to między innymi jetpacki, czyli „odrzutowe plecaki” umożliwiające bohaterowi latanie, a także zabójstwa, co z pewnością ucieszy fanów niepohamowanej brutalności. Premiera trybu multiplayer w wersji beta odbędzie się 3 maja 2010 roku, a przyłączyć się do testów będą mogli wyłącznie posiadacze konsol Xbox 360 – zaproszenia są włączone do gry Halo 3: ODST.

Poniższy filmik oczywiście nie jest przeznaczony dla dzieci – reszcie życzymy miłej półtorej minuty kina akcji:

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.