Niektórzy już myśleli, że Alan Wake podzieli los Duke Nukem Forever - gra jednak żyje, i ma się coraz lepiej

– Heavy Rain ma nierówną grafikę – mówi twórca Alana Wake’a

Heavy Rain, dostępny wyłącznie na PlayStation 3, ma "niespójną grafikę". Tak twierdzi założyciel firmy CaptiveMotion, który jest odpowiedzialny za animacje twarzy w dostępnym wyłącznie na Xboksa 360 Alanie Wake'u.

Mark Carson jest założycielem firmy CaptiveMotrion, która jest odpowiedzialna za animację twarzy w xboksowym exclusive’ie – słynnym Alanie Wake’u. Zapytany o największego konkurenta dla superprodukcji Remedy i Microsoftu, czyli Heavy Raina odparł, że ta gra jest bardzo „wizualnie niespójna”. – Żałuję, że z nimi nad tym nie pracowałem. Myślę, że bym im bardzo pomógł. To bardzo różna produkcja od Alana Wake’a i wszyscy się o tym przekonają, jak nasza gra się ukaże – mówi Carson. – Niestety, nie posiadam PS3, ale czytałem mnóstwo recenzji i oglądałem filmiki z gry – dodaje asekuracyjnie.

Alan Wake pojawi się 21 maja i będzie dostępny wyłącznie na konsole Xbox 360. Heavy Rain jest już w sprzedaży – tylko na konsolę PlayStation 3.

Źródło: VG247
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.