Biorąc na poważnie oskarżenia ChRL, Google zaatakował kto inny lub koncern kłamie

Internetowa telewizja od Google’a, Sony, Intela i Logitecha

Google zawiązało sojusz z firmami Intel i Sony. Ci trzej giganci chcą stworzyć nową generację internetowej telewizji, w tym odbiorników telewizyjnych.

Google Project to, według niepotwierdzonych informacji, wspólne przedsięwzięcie Intela, Sony i samego Google’a. Będzie to zupełnie nowa platforma telewizyjna, która obejmie nową generację odbiorników telewizyjnych. Jak nietrudno się domyślić, technologia ta opiera się na mediach strumieniowych i Internecie.

Na razie nie znamy wszystkich szczegółów przedsięwzięcia, ale znamy ogólne założenia. Telewizory marki Sony będą wyposażone w układy Intela do odbioru i przetwarzania mediów strumieniowych z Internetu. Dostarczeniem mediów zajmie się Google, udostępni też zmodyfikowany system operacyjny Android, który będzie obsługiwał nie tylko telewizję, ale też aplikacje webowe, takie jak Picaca. Do projektu zaangażowano też firmę Logitech, jednak nie wiadomo, jaka jest jej rola.

Wszystkie firmy, które rzekomo są zaangażowane w projekt, odmówiły komentarza.

0
Źródło: TVN24.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.