Najnowsze dziecko Apple'a niebawem w ofercie Orange

iPhone OS 4.0 z wielozadaniowością?

Apple najprawdopodobniej zaoferuje w długo wyczekiwanym systemie iPhone OS 4.0 wsparcie dla wielozadaniowości, czyli możliwość uruchamiania w tle aplikacji firm trzecich.

Chociaż pierwsze informacje o systemie iPhone OS 4.0 pojawiły się jeszcze pod koniec 2009 roku, to do tej pory żadnych oficjalnych wieści na jego temat nie ma. Serwis AppleInsider donosi jednak, że ten długo wyczekiwany mobilny OS firmy Apple będzie wspierać funkcję wielozadaniowości, dzięki czemu będzie można aplikacje firm trzecich uruchamiać zarówno jednocześnie, jak również w tle. Nie wiadomo jednak, jaki wpływ ta aktualizacja będzie miała na żywotność baterii iPhone’a, co jest jednym z głównych wyznaczników zadowolenia klientów.

Na system iPhone OS 4.0 oczywiście będzie trzeba jeszcze trochę poczekać, najprawdopodobniej do czerwca 2010 roku. Wtedy powinniśmy spodziewać się premiery nowego iPhone’a czwartej generacji, o którym mówi się, że ma posiadać dwurdzeniowy procesor i ekran OLED.

Jak będzie? Poczekamy, zobaczymy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.