Ultrakompaktowa kamera cyfrowa z unikalnym obiektywem

Kompaktowa kamera z obiektywem pod kątem 25 stopni

Samsung prezentuje nową, kompaktową kamerę cyfrową, która ma dość unikalną cechę - jej obiektyw jest umieszczony pod kątem 25 stopni w stosunku do korpusu.

Koreański producent dodaje do swojej oferty kompaktową kamerę cyfrową o oznaczeniu SMX-C20UN, którą spośród innych kompaktowych kamer wyróżnia unikalny obiektyw, umieszczony pod kątem 25 stopni w stosunku do korpusu urządzenia. Dzięki temu kamera ma zapewniać komfort użytkownikowi podczas filmowania. Kamerę wyposażono w matrycę CCD o rozmiarze 1/6″ i rozdzielczości 680 tysięcy pikseli, 10-krotny zoom optyczny, 1200-krotny zoom cyfrowy, 2,7-calowy odchylany ekran LCD o rozdzielczości 320 tysięcy pikseli, stabilizację obrazu, a także funkcję bezpośredniego wysyłania filmów w formacie H.264 do serwisu YouTube. Całości dopełnia przydatna funkcja fotografii poklatkowej.Filmy przechowywać można natomiast na kartach pamięci SDHC.

Kamera Samsung SMX-C20UN jest już dostępna w sprzedaży, w cenie 200 dolarów. W przeliczeniu daje to kwotę powyżej 600 złotych.

Zobacz również nasz ranking cyfrowych kamer HD!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.