O takich urządzeniach możemy zapomnieć

Koncepcja Tabletu z systemem Windows Phone 7

Telefony z systemem Windows Phone 7 jeszcze nie trafiły na rynek, a już niektórzy projektanci postanowili puścić wodzę wyobraźni, tworząc projekty tabletów.

Pierwsze smartfony z systemem Windows Phone 7 na rynek mają trafić dopiero pod koniec 2010 roku. Projektant Umang Dokey nie marnuje jednak czasu, projektując 8-calowy tablet opierający się właśnie na nowym, mobilnym systemie Microsoftu. Urządzenie, które aktualnie znajduje się w fazie projektowej, ma posiadać pojemnościowy ekran oraz dwie kamery internetowe, które pozwolą na trójwymiarowe wideorozmowy z innymi użytkownikami tabletu. Tablet wyposażony będzie również w chowaną podstawę, która równie dobrze może służyć jako fizyczna klawiatura QWERTY. Jedynym problemem dla tego typu urządzeń mogą być jednak ograniczenia, które Microsoft nałożył na swój nowy system – w tym między innymi brak wielozadaniowości. A wam jak podoba się koncepcja tabletu z systemem Windows Phone 7? Miałby szanse w walce z iPadem?

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.