Biznesowy i multimedialny Windows Phone 7 bez wielozadaniowości i bez schowka

– Ludzie nie potrzebują Schowka w telefonie – twierdzi Microsoft

Pojawia się coraz więcej sprzecznych informacji o Schowku w Windows Phone 7. Najnowsze oświadczenie Microsoftu brzmi, że "użytkownicy tego nie potrzebują".

Najpierw informowaliśmy o oficjalnym stanowisku Microsoftu, czyli brak schowka w Windows 7. Potem się okazało, że w kuluarach mówi się o tej funkcji (nieoficjalnie). Teraz poznaliśmy kolejne, oficjalne stanowisko Microsoftu. Gigant z Redmond twierdzi, że przeprowadził badania, z których wynika, że większość użytkowników nie używa Schowka w swoich palmofonach.

Windows Phone 7 będzie miał za to system wykrywania rodzaju danych, który rozpoznaje treści takie, jak numery telefonów czy adresy i udostępnia odpowiednie funkcje z nimi powiązane. Z mechanizmu będą mogły korzystać aplikacje firm trzecich.

Z badań Microsoftu wynika również, że użytkownicy nie potrzebują Schowka do edycji plików Office’a, bo i tak dużo częściej je po prostu przeglądają, zamiast faktycznie je edytować.

Czekamy na wasze opinie w komentarzach!

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.