Nie masz tego znaczka na telefonie lub komputerze? To dzisiejsza konferencja nie jest dla ciebie

Mac OS X bez menadżera plików?

Zdaniem byłego pracownika Apple'a, Finder może już niedługo zniknąć z systemu operacyjnego Mac OS X. Jego zdaniem, użytkownicy i tak go nie potrzebują.

Jak podają dobre programy, twórca serwisu Posterous i były pracownik Apple’a uważa, że jego były chlebodawca wkrótce pozbawi Mac OS-a Findera. – Kiedy otwierasz iTunes, widzisz swoją muzykę. Kiedy otwierasz iPhoto, widzisz swoje zdjęcia. Kiedy otwierasz Maila, widzisz swoje e-maile. Czy kogoś obchodzi gdzie to wszystko jest przechowywane? Nikogo. Menadżery plików przechodzą do lamusa – mówi Snachin Agarwal.

Zdaniem Agarwala, aplikacje i tak korzystają z własnych, wirtualnych folderów, dlatego też menadżery plików tracą sens. Pytanie zatem do was: czy usunięcie Findera z przyszłych wersji Mac OS-a to krok w dobrym kierunku? Na wasze odpowiedzi czekamy w komentarzach. Warto dodać, że rewelacji Agarwala Apple jak na razie nie skomentowało, więc należy ten donos traktować z odpowiednim dystansem.

Źródło: dobreprogramy
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.