W ciągu pierwszych dwóch miesięcy 2010 roku, Microsoft sprzedał 30 milionów egzemplarzy Windowsa 7

Microsoft sprzedał 90 milionów kopii Windowsa 7

Peter Klein, dyrektor finansowy firmy Microsoft, dumnie poinformował, że gigantowi z Redmond udało się do tej pory sprzedać 90 milionów licencji systemu Windows 7.

Podczas konferencji Morgan Stanley Tech Conference, dyrektor finansowy Microsoftu – Peter Klein – poinformował zgromadzonych dziennikarzy, iż gigant z Redmond do tej pory sprzedał 90 milionów licencji na korzystanie z systemu Windows 7. W styczniu, Microsoft informował o tym, że sprzedaż nowego systemu operacyjnego osiągnęła poziom 60 milionów egzemplarzy, więc wygląda na to, że rok 2010 zaczął się dla giganta z Redmond bardzo obiecująco.

W przyszłości ma być jeszcze lepiej. Jak przewiduje Klein, przedsiębiorstwa wkrótce zaczną wydawać więcej pieniędzy na infrastrukturę IT – czyli między innymi aktualizację swoich systemów do najnowszej wersji. „Wkrótce” może oznaczać drugą połowę roku 2010, gdyż większość firm prawdopodobnie czeka na wydanie pierwszego Service Packa dla systemu Windows 7.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.