Microsoft usuwa Binga z App Store

Microsoft usunął aplikację do obsługi Binga z App Store ze wszystkich wersji językowych sklepu poza amerykańską. Jak się okazuje, nie powinna była się ona tam w ogóle znaleźć.

Od poniedziałku aplikacja Bing w wersji dla iPhone OS jest sukcesywnie usuwana ze sklepów App Store. Microsoft tłumaczy, że produkt był przeznaczony wyłącznie na amerykański rynek i jego pojawienie się w innych sklepach to zwykła pomyłka. – Kiedy wydaliśmy aplikację dla iPhone’a, niechcący uczyniliśmy ją dostępną we wszystkich wersjach Apple Marketplace. Zauważyliśmy dwój błąd i obecnie usuwamy produkt, który teraz będzie dostępny tylko w amerykańskiej wersji sklepu – komentuje przedstawiciel Microsoftu.

Bing pojawił się w wersji na iPhone OS już w grudniu ubiegłego roku. Aplikacja pozwala na wyszukiwanie informacji, zdjęć, map i na nawigowanie po okolicy. Umożliwia też wyszukiwanie głosowe. Microsoft zapewnia, że Bing w wersji międzynarodowej pojawi się niebawem, niestety, nie podał dokładnej daty.

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.