Oficjalne screeny z Crysis 2

Crytek udostępnia w Sieci pierwsze oficjalne zrzuty z drugiej odsłony swojej flagowej gry FPS - Crysis - tuż po tym, jak zapowiedział trójwymiarowy silnik CryENGINE 3.

Na rynku wciąż niewiele jest kart graficznych, które poradzą sobie z płynnym wyświetlaniem gry Crysis w pełnych detalach, a Crytek już prezentuje screeny z drugiej odsłony tej gry. Nie ma się co oszukiwać, Crysis 2 będzie jeszcze bardziej wymagająca dla procesorów graficznych, bowiem przynajmniej na zdjęciach prezentuje się fantastycznie. Pierwsze dwa oficjalne screeny uzupełniają wcześniej wydane nieoficjalne obrazki. Wiemy już na pewno, że akcja toczyć się będzie między innymi w wiernie odwzorowanym Nowym Jorku, zniszczonym przez atak obcych na Ziemię. Więcej o fabule i rozgrywce gry pisaliśmy w tym artykule. Przypomnę również, że korzystająca z silnika CryENGINE 3 gra Crysis 2 ukaże się na wszystkich głównych platformach (PC, PS3 oraz Xbox 360), na początku przyszłego roku. A teraz nacieszcie oczy wszystkimi screenami w galerii.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.