Samsung Galaxy Spica z aktualizacją do systemu Android 2.1

Samsung zapowiada, że jego smartfon Galaxy i5700 Spica uzyska aktualizację systemu operacyjnego Google Android do wersji 2.1.

Posiadaczy smartfona Samsung Galaxy Spica (o oznaczeniu i5700) z pewnością ucieszy fakt, że już wkrótce będą mogli zaktualizować obecną wersję systemu Google Android 1.5 do najnowszej odsłony 2.1 – zyskując między innymi dostęp do aplikacji Google Earth. Aktualizacji będzie można dokonać jeszcze w tym miesiącu przy pomocy programu PC Studio 7, więc niezbędny będzie do tego celu komputer z Internetem. Pierwsi taką możliwość otrzymają użytkownicy z Niemiec, ale wkrótce po nich również pozostali Europejczycy, w tym i Polacy.

Na razie nie wiadomo, jak z resztą smartfonów z systemem operacyjnym Google Android. Według wciąż niepotwierdzonych informacji, Google planuje umożliwić aktualizację do najnowszej wersji swojego systemu posiadaczom wszystkich do tej pory wydanych smartfonów.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.