Samsung Galaxy Spica wspiera również format Divx

Samsung Galaxy Spica z aktualizacją do systemu Android 2.1

Samsung zapowiada, że jego smartfon Galaxy i5700 Spica uzyska aktualizację systemu operacyjnego Google Android do wersji 2.1.

Posiadaczy smartfona Samsung Galaxy Spica (o oznaczeniu i5700) z pewnością ucieszy fakt, że już wkrótce będą mogli zaktualizować obecną wersję systemu Google Android 1.5 do najnowszej odsłony 2.1 – zyskując między innymi dostęp do aplikacji Google Earth. Aktualizacji będzie można dokonać jeszcze w tym miesiącu przy pomocy programu PC Studio 7, więc niezbędny będzie do tego celu komputer z Internetem. Pierwsi taką możliwość otrzymają użytkownicy z Niemiec, ale wkrótce po nich również pozostali Europejczycy, w tym i Polacy.

Na razie nie wiadomo, jak z resztą smartfonów z systemem operacyjnym Google Android. Według wciąż niepotwierdzonych informacji, Google planuje umożliwić aktualizację do najnowszej wersji swojego systemu posiadaczom wszystkich do tej pory wydanych smartfonów.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.