Smartfon Nokii bez dotykowego ekranu

Nokia C5 - smartfon oparty na platformie S60 3rd Edition i wyposażony w 2,2-calowy ekran i dostęp do Ovi Maps - jest początkiem nowej ery nazewnictwa telefonów fińskiego producenta.

Tak jak informowaliśmy w połowie lutego, Nokia zmienia nazewnictwo swoich telefonów komórkowych, czego potwierdzeniem jest nowy smartfon o oznaczeniu C5. Jest to urządzenie oparte na platformie S60 3rd Edition, posiadające 2,2-calowy wyświetlacz, 3,2-megapikselową kamerę, łączność 3G, dostęp do Ovi Maps (z bezpłatnymi wskazówkami drogowymi), integrację książki adresowej z Facebookiem, gniazdo kart pamięci microSD (2GB w zestawie), radio FM, głośniki stereo oraz 3,5-milimetrowe wyjście słuchawkowe. Nie jest to być może najlepiej wyposażony smartfon na rynku, ale w Europie pojawi się w drugim kwartale 2010 roku, w cenie 135 euro (ponad 550 złotych). Jest to oczywiście pierwszy telefon z nowej serii C

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.