PlayStation Network jest darmowym serwisem dla użytkowników konsoli PlayStation 3 oraz PlayStation Portable

Sony „prawie” naprawiło kalendarzową usterkę w PlayStation 3

Wczorajsza globalna usterka konsol PlayStation 3 została częściowo naprawiona przez firmę Sony – należy ręcznie ustawić aktualną datę. Ale część problemów nie zniknęła.

Wczorajszego dnia „grube” edycje konsol PlayStation 3 na całym świecie przestały funkcjonować poprawnie. Gracze nie mogli uruchamiać kupionych gier, łączyć się z siecią PlayStation Network a także tracili zdobyte Trofea. Jak się okazuje, rozwiązanie nie wymaga dystrybucji żadnej poprawki oprogramowania – wystarczy wejść do ustawień konsoli i ręcznie ustawić datę na aktualną. Konsole od tej pory powinny funkcjonować bez zarzutu.

Problem z zegarem systemowym i miesiącem przestępnym został rozwiązany, ale gracze wciąż skarżą się na jej efekty – zniknęły zdobyte przez nich Trofea i zakupione gry. Firma Sony zapewnia, że ciężko pracuje nad rozwiązaniem tego problemu.

0
Źródło: GRY-OnLine.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.