Spersonalizowany YouTube dla Symbiana

Google zaprezentowało nową wersję klienta YouTube dla systemu Symbian. Wersja 2.4 (lub 2.04 według symbianowej numeracji) w końcu umożliwia logowanie się na swoje konto użytkownika.

Firma Google właśnie udostępniła nową wersję aplikacji YouTube dla systemu S60. Główną zmianą jest uzupełnienie braku, na którego narzekało wiele osób – brak możliwości zalogowania się na swoje konto na portalu. Dzięki temu wreszcie mamy dostęp do swoich Ulubionych, Subskrypcji i List odtwarzania. Sama aplikacja działa też zauważalnie szybciej. Inną zauważalną nowością jest system podpowiedzi w wyszukiwarce. Zmiany doczekała się też strona główna mobilnego YouTube’a dla Symbiana, która jest teraz lepiej zoptymalizowana pod większe wyświetlacze.

Aplikację w polskiej wersji językowej można pobrać bezpłatnie z poziomu systemu Symbian z adresu http://m.youtube.pl/app.

0
Źródło: The Nokia Review
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.