Stereoskopowy, niedrogi projektor HD

Acer dodaje do swojej oferty projektor HD, który potrafi wyświetlać stereoskopowy obraz w rozdzielczości HD, przy współpracy z systemem Nvidia 3D Vision.

Tajwański producent postanowił wykorzystać obecny na rynku od jakiegoś czasu zestaw Nvidia 3D Vision, wprowadzając na rynek projektor, potrafiący wyświetlać stereoskopowy obraz. Model o oznaczeniu H5360 potrafi wyświetlić obraz o przekątnej od 27 do 300 cali i o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli w formacie 16:9, zaś oferuje jasność na poziomie 2500 lumenów, kontrast 3200:1, żywotność lampy do 4000 godzin oraz dwa 2-watowe głośniki. Ponadto posiada złącze HDMI, ale również szereg innych złącz – komponentowe, S-Video, kompozytowe RCA, wejście D-Sub oraz 2,5-milimetrowe wyjście słuchawkowe.

Sam projektor, przeznaczony dla domowej rozrywki, kosztuje aktualnie 2400 złotych, jednak do poprawnego wyświetlania stereoskopowego obrazu niezbędny jest oczywiście zestaw Nvidii – 3D Vision oraz obsługująca go karta graficzna.

Zobacz również nasz ranking projektorów do kina domowego!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.