Steve Jobs i iPad na ceremonii rozdania Oscarów

Galę rozdania Oscarów zaszczycił swoją obecnością nie tylko Steve Jobs - szef Apple'a - ale również tablet firmy z Cupertino. iPad pojawił się bowiem w reklamie.

Dzisiejszej nocy odbyła się najbardziej prestiżowa ceremonia rozdania nagród w świecie filmowym, na której nie zabrakło też akcentów technologicznych. Obok graficznego majstersztyku Jamesa Camerona – Avatara – który jednak okazał się największym przegranym tegorocznych Oscarów (z dziewięciu nominacji, tylko trzy statuetki – w dodatku w mniej znaczących kategoriach), galę zaszczycił swoją obecnością również Steve Jobs – szef firmy Apple. Jego obecność nie była przypadkowa, bowiem podczas ceremonii po raz pierwszy została wyświetlona reklama telewizyjna tabletu firmy z Cupertino – iPada. Krótką reklamę możecie obejrzeć poniżej, a więcej o iPadzie, który ma trafić na rynek 3 kwietnia, dowiecie się tutaj.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.