Ericsson wskazuje na to, że co każde 3 sekundy 1 osoba kupuje sprzęt umożliwiający korzystanie z Internetu a 4 inne zakładają konta w serwisie Facebook

Twitter radzi sobie coraz lepiej poza granicami USA

Twitter nasycił już amerykański rynek internetowy, ale ciągle ma wiele do zrobienia jeśli chodzi o resztę świata. Ale, jak wynika z najnowszych statystyk, idzie mu to całkiem nieźle.

Według badań firmy Sysomos, Twitter może się pochwalić coraz lepszymi wynikami poza granicami Stanów Zjednoczonych. Ten wyjątkowo popularny w USA portal mikroblogowy nie przestał co prawda rozwijać się na rodzimym rynku, ale odnotowuje o wiele dynamiczniejszy wzrost w innych krajach. Dla przykładu, w styczniu statystyki wzrosły o 10 procent na terenie USA i o 13 procent w reszcie świata. Kolejne miesiące to jeszcze bardziej widoczna ekspansja: w lutym ilość odwiedzin z USA wzrosła o 4 procent a z reszty świata o dziewięć procent, zaś  w marcu, odpowiednio, o 5 i 8 procent. Czy Twiiter ma szanse zagrozić rodzimemu BLIP-owi?

0
Źródło: Sysomos
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.