Funkcja współdzielenia ekranu została zapożyczona z wersji Skype'a dla komputerów Mac

20 milionów minut rozmów przez Skype

W ciągu pięciu dni od wybuchu pyłu wulkanicznego z islandzkiego wulkanu, użytkownicy Skype spędzili o ponad 20 milionów minut więcej używając komunikatora, niż w "zwykłe" tygodnie.

Z powodu wybuchu wulkanu na Islandii, miliony podróżnych utknęło na lotniskach. Chmura wulkanicznego pyłu skutecznie zablokowała powietrzną komunikację prawie w całej Europie. Na szczęście, również dzięki Skype, pomimo utrudnień w podróży, można było nadal pozostawać w kontakcie z najbliższymi. W ciągu tych zaledwie pięciu dni, użytkownicy Skype spędzili o ponad 20 milionów minut więcej używając komunikatora do rozmów i wideorozmów, niż w „zwykłe” tygodnie. Czas jaki mogli wykorzystać na kontakt z najbliższymi to mniej więcej tyle ile potrzeba by było, aby pokonać odległość między Nowym Jorkiem i Londynem 2,5 miliona razy lub odbyć podróż z Ziemi na Księżyc i z powrotem 2000 razy. Aktualną wersję Skype’a możecie pobrać za darmo z naszego serwisu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.